Karayolu Taşımacılığı

FT Trans, dünyanın önde gelen acenteleriyle kurduğu çözüm ortaklıkları sayesinde başta Rusya ve AB ülkeleri hatları olmak üzere, güvenli ve ekonomik karayolu taşımacılığı çözümleri üretmektedir..

Havayolu Taşımacılığı

FT Trans, dünyanın önde gelen acenteleriyle kurduğu çözüm ortaklıkları sayesinde başta Rusya ve AB ülkeleri hatları olmak üzere, güvenli ve ekonomik havayolu taşımacılığı çözümleri üretmektedir..

Denizyolu Taşımacılığı

FT Trans, dünyanın önde gelen acenteleriyle kurduğu çözüm ortaklıkları sayesinde başta Rusya ve AB ülkeleri hatları olmak üzere, güvenli ve ekonomik denizyolu taşımacılığı çözümleri üretmektedir..

Proje Taşımacılığı

FT Trans, dünyanın önde gelen acenteleriyle kurduğu çözüm ortaklıkları sayesinde başta Rusya ve AB ülkeleri hatları olmak üzere, güvenli ve ekonomik proje taşımacılığı çözümleri üretmektedir..

Depolama ve Dağıtım

FT Trans, dünyanın önde gelen acenteleriyle kurduğu çözüm ortaklıkları sayesinde başta Rusya ve AB ülkeleri hatları olmak üzere, güvenli ve ekonomik depo ve dağıtım çözümleri üretmektedir..

Kurumsal Çözümler

FT Trans, dünyanın önde gelen acenteleriyle kurduğu çözüm ortaklıkları sayesinde başta Rusya ve AB ülkeleri hatları olmak üzere, taşınan ürünleriniz için kurumsal çözümler üretmektedir..